Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kilkanaście milionów złotych strat w łomżyńskiej spółce PEPEES - szacuje ABW.

Kilkanaście milionów złotych wyniosły straty, jakie spowodowali członkowie dwóch zarządów łomzyńskiej spółki PEPEES oraz spółek zależnych w mieniu przedsiębiorstwa. Funkcjonariusze białostockiego oddziału Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zapoznaja podejrzanych w tej sprawie z materiałami zgromadzonymi w śledztwie. Są to ostatnie juz procedury przed skierowaniem aktu oskarżenia do sądu. Powinno to nastąpić jeszcze w tym miesiącu. Jak powiedział prokurator Tadeusz Marek z Prokuratury Okregowej w Łomży, śledztwo ma charakter wielowątkowy, ale najpoważniejsze przestępstwo polegało na niegospodarności, związanej z wydzielaniem spółek zależnych i ich funkcjonowaniem.


Proces rozpocznie się najprawdopodobniej jeszcze w tym roku. Na ławie oskarżonych zasiądzie 11 osób z Lublina i Łomży.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę