Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 18 maja 2022 napisz DONOS@

Tajemnice Łomży. Młodość i powołanie. Śladami kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Film w technologii VR został przygotowany w ramach zadania Tajemnice Łomży - opowieści znad Narwi realizowanego z programu Kultura w sieci. W oczekiwaniu na beatyfikację Prymasa Tysiąclecia, która z powodu pandemii została bezterminowo zawieszona, proponujemy spacer wirtualny, podczas którego zaproszeni goście opowiedzą o wybranych wydarzeniach, osobach i miejscach związanych z młodym Stefanem Wyszyńskim, w kontekście kształtowania się jego powołania kapłańskiego.

Występują: ks. Marian Mieczkowski – proboszcz parafii katedralnej, ks. Tomasz Grabowski – dyrektor Muzeum Diecezjalnego w Łomży, ks. dr Dariusz Tułowiecki – socjolog i teolog (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie) oraz Marta Gosk – historyk ( Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży).

Grzegorz Gwizdon
pt, 02 października 2020 10:26
Data ostatniej edycji: pt, 12 lutego 2021 11:29:54

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę