Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Powstał komitet poparcia Lecha Kaczyńskiego na Prezydenta

Dwadzieścia osób przedstawicieli różnych środowisk społecznych, politycznych i gospodarczych zawiązało w Łomży Społeczny Komitet Poparcia kandydatury Lecha Kaczyńskiego na Prezydenta RP. Honorowym przewodniczącym Komitetu został dr Kazimierz Bandzul.

Członkowie komitetu podkreślają, że zjednoczyli się, by razem zachęcić łomżan do pójścia w najbliższą niedzielę do urn wyborczych i oddanie głosu na Lecha Kaczyńskiego. Ich zdaniem ten kandydat gwarantuje nie tylko rozwój Polski, a także wprowadzenie prawdziwych wartości prawa i sprawiedliwości do polityki i życia społecznego.
W grupie założycieli Komitetu Poparcia Kandydatury Lecha Kaczyńskiego na Prezydenta RP jest tylko trzech członków Prawa i Sprawiedliwości.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę