Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Policja wszczęła dochodzenie w sprawie postrzelenia 8-letniej dziewczynki z gminy Nowogród

Łomżyńscy policjanci ustalają okoliczności postrzelenia 8-letniej dziewczynki. Zrobił to jej rówieśnik.

Do wypadku doszło we wtorek (22.09) popołudniu w jednej z miejscowości w gminie Nowogród. Chłopak strzelił do koleżanki z broni pneumatycznej - informuje Piotr Milewski z łomżyńskiej policji.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że dzieci początkowo bawiły się na podwórku, później zabawa przeniosła się do stodoły, gdzie znajdowała się broń pneumatyczna, z której chłopiec postrzelił dziewczynkę. Gromadzony jest materiał w związku z zaistniałym zdarzeniem. Prowadzone są czynności w kierunku artykuł 160 Kodeksu karnego, który mówi o bezpośrednim narażeniu życia albo ciężkim uszczerbku na zdrowiu - wyjaśnia Piotr Milewski z łomżyńskiej policji.

Za takie przestępstwo grozi do pięciu lat więzienia. Na razie nikt nie usłyszał zarzutów. Życiu dziewczynki nie zagraża niebezpieczeństwo.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę