Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Wybory uzupełniające w gminie Jedwabne

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Dwóch kandydatów ubiega się o mandat w radzie miasta i gminy Jedwabne (pow. łomżyński) w niedzielnych (30.08) wyborach uzupełniających.

Wakat w radzie powstał po śmierci w maju b.r. Kazimierza Załuski. Na początku czerwca Wojewoda Podlaski wyznaczył termin wyborów uzupełniających na 30. sierpnia.

Do reprezentowania w radzie mieszkańców okręgu nr 8, obejmującego wsie: Grądy Małe, Grądy Wielkie, Kotowo-Plac, Kotowo Stare i Rostki, zgłosiło się dwóch kandydatów, obaj są w tej kadencji sołtysami w swoich wsiach.

W niedzielę w godz. 7:00 – 21:00 prawie 260 uprawnionych do głosowania w tym okręgu będzie mogło zadecydować, który z nich będzie nowym radnym Jedwabnego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę