Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Śmiertelny wypadek przy wjeździe do Białegostoku - zderzyły się trzy ciężarówki

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Kierowca TIR-a zginął w wypadku drogowym pod Białymstokiem, w którym uczestniczyły trzy samochody ciężarowe. Poszkodowani są również dwaj mężczyźni z jednego z pojazdów. Droga jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło przy zjeździe z trasy ekspresowej S8 od strony Warszawy. Jak podaje policja, przed 9:00 w Łyskach zderzyły się trzy auta ciężarowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pojazd na rosyjskich numerach rejestracyjnych najechał na tył stojącej w korku ciężarówki, a ta uderzyła w kolejną.

Kierowca, który jako pierwszy uderzył w stojące pojazdy, nie przeżył wypadku. Strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych uwolnili rannego kierowcę i pasażera innego samochodu. W wypadku nie ucierpiał kierowca TiR-a, w którego uderzyły dwa inne pojazdy.

Policja zorganizowała objazdy. Samochody osobowe mogą ominąć miejsce wypadku, jadąc przez miejscowości Dzikie lub Choroszcz, natomiast ciężarowe w Choroszczy kierowane są na drogę serwisową. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

230804070022.gif
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę