Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
źródło: www.radio.bialystok.pl

Dwóch więźniów uciekło z Zakładu Karnego w Czerwonym Borze.

Z Zakładu Karnego w Czerwonym Borze uciekło dwóch więźniów. Uciekli wczoraj, ale policja poinformowała o tym dopiero dziś. Zbiegowie to dudziestolatkowie o dobrym dotąd – za kratami - zachowaniu i – jak powiedział Naczelnik Zakładu Karnego kpt. Piotr Kondraciuk – z dużymi szansami na szybkie zwolnienie przedterminowe. Jeden jest mieszkańcem Białegostoku, drugi pochodzi ze wsi pod Ostrowią Mazowiecką. Obaj odbywali karę dwóch lat pozbawienia wolności – jeden za włamania do altanek ogródkowych, drugi za rozbój na nieletnim, któremu skradł 30 złotych. Były to ich pierwsze wyroki.

Obaj wczoraj około godz.10.00 zostali oddelegowani do pracy przy budowie muru okalającego czerwonoborski Zakład Karny. Nie byli konwojowani, czuwał nad nimi pracownik cywilny zakładu. Wykorzystali moment, gdy kierownik budowy stracił ich z oczu. Rozpoczęty natychmiast pościg na razie zakończył się fiaskiem. Policja zorganizowała akcję poszukiwawczą na dużą skalę, min. kontrolowano szczegółowo wszystkie samochody przejeżdżające drogą Łomża – Zambrów. Zdaniem kpt. Kondraciuka ujęcie obu uciekinierów jest tylko kwestią czasu. Prawdopodobnie jeszcze nie wiedzą, że w ten sposób do czasu, który pozostał im jeszcze do odsiadki z obecnego wyroku, dołożyli sobie po kolejne dwa lata.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę