Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pijany mężczyzna poszczuł psami policjantów

Pijany mężczyzna poszczuł psami patrol policji w Kolnie. Do zdarzenia doszło wieczorem kiedy funkcjonariusze chcieli wylegitymować jadącego drogą rowerzystę. Obok niego biegły dwa duże psy bez kagańców. Kiedy policjanci próbowali zatrzymać rowerzystę ten zaczął uciekać - mówi nadkomisarz Jacek Dobrzyński z zespołu prasowego podlaskiej policji. Mężczyzna kilkadziesiąt metrów przejechał "zygzakiem" a potem się przewrócił. Policjantów, którzy podbiegli do niego poszczuł psami. Jeden z policjantów oddał strzał ostrzegawczy. Hałas przestraszył psy, ale kiedy funkcjonariusze próbowali obezwładnić mężczyznę doszło do szarpaniny i psy zaatakowały ponownie. Policjanci tym raze celowali w zwierzeta. Jednego psa zastrzelili drugiego ranili.


Pijany rowerzysta - 52 letni mieszkaniec podkolneńskiej wsi - został skierowany na badanie krwi do szpitala. Nadkomisarz Jacek Dobrzyński mówi, że nie przypomina sobie by w podlaskiem doszło kiedykolwiek do podobnego przypadku.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę