Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Mieszkańcy Podlaskiego odwiedzają lokale wyborcze

Nieco ponad 914 tys. osób w województwie podlaskim uprawnionych jest do głosowania w drugiej turze wyborów prezydenckich.

Biorąc pod uwagę powiaty, to najwięcej uprawnionych osób jest w powiecie białostockim: prawie 117 tys., a najmniej w sejneńskim - ponad 16,5 tys. osób.

Natomiast w rozbiciu na największe podlaskie miasta, to najwięcej wyborców jest w Białymstoku: prawie 219 tys., w Suwałkach ponad 51 tys., a w Łomży ponad 46 tys.

Osoby, które przed pierwszą turą zdecydowały się na pakiety korespondencyjne, teraz też tylko tak mogą głosować. Jeśli nie wysłały tych dokumentów pocztą, to w niedzielę mogą je oddać w komisji wyborczej. Lokale wyborcze czynne od 7:00 do 21:00.

Głosujący muszą mieć zasłonięte usta i nos. Dostępne będą płyny do dezynfekcji rąk, choć zalecane jest też przyjście w jednorazowych rękawiczkach i z własnym długopisem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę