Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zdjęcia "z pudełka"

W Galerii Sztuki Współczesnej, przy zachowaniu rygorów sanitarnych, oficjalnie został otwarty cykl wakacyjnych spotkań edukacyjnych „Z czego robi się sztukę współczesną?”. Zaczęło się oryginalnie, od fotografii otworkowej. Zadziwiliśmy młodych sympatyków fotografii, którym pudełka „z dziurką” posłużyły za aparaty fotograficzne , a w tymczasowej, aczkolwiek profesjonalnie wyposażonej, ciemni zobaczyli magię pojawiających się zdjęć, których „bohaterką” była ulica Długa. Spotkanie prowadzili: Zbigniew Tułowiecki, Grzegorz Gwizdon oraz Natalia Tułowiecka. Następne wydarzenie już niebawem. Będzie związane z nową wystawą „Inklinacje”. Szczegóły zawsze dostępne na naszym facebook’u i pod nr. telefonu 862164100. Zapraszamy do śledzenia fanpage’u galerii na portalu facebook. Natalia Tułowiecka

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Grzegorz Gwizdon
pt, 03 lipca 2020 13:31
Data ostatniej edycji: pt, 03 lipca 2020 13:39:01

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę