Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

3 mężczyźni z powiatu grajewskiego podejrzani o udział w brutalnym zabójstwie

Trzech mieszkańców powiatu grajewskiego jest podejrzanych o udział w brutalnym zabójstwie pięćdziesięciodwuletniego mieszkańca miasta. Do zabójstwa doszło w nocy z soboty na niedzielę (20/21.06), ale ze względu na dobro śledztwa, dopiero w czwartek (25.06) policjanci mogli ujawnić szczegóły tych wydarzeń.

Jak mówi Sylwia Gosiewska z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty.

- Są to trzej mieszkańcy powiatu grajewskiego, w wieku 46, 29 i 35 lat. Już kilka godzin po zgłoszeniu dwóch z podejrzanych było w rękach grajewskich policjantów. Trzeci z mężczyzn ukrywał się do poniedziałku. W nocy został zatrzymany w jednym z mieszkań na terenie miasta.

Policjanci ustalili też wstępny przebieg wydarzeń, do których doszło w mieszkaniu zabitego mężczyzny.

- Z zebranego materiału dowodowego wynikało, że nietrzeźwy 35-latek i 46-latek siłą wdarli się do mieszkania 52-latka. Trzeci z nich został na zewnątrz budynku. Napastnicy brutalnie pobili mężczyznę. W trakcie brutalnego zajścia 46-latek zadał mężczyźnie śmiertelne ciosy narzędziem przypominającym kij bejsbolowy. Po wszystkim mężczyźni oddalili się - mówi Sylwia Gosiewska.

46-latek i 29-latek najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Pierwszy z zarzutem zabójstwa, a drugi pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Trzeci mężczyzna odpowie za naruszenie miru domowego i nieudzielenie pomocy. 

Za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego więzienia. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę