Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Kampania wyborcza na ostatniej prostej

Główne zdjęcie
Radny Zbigniew Prosiński w ekipie Szymona

Do wyborów prezydenckich pozostało kilka dni. Sztaby mobilizują zwolenników i próbują przekonywać niezdecydowanych... także w Łomży. W środę w mieście w ramach wyborczej akcji Prezydenta Andrzeja Dudy przyjeżdża Marszałek Sejmu Elżbieta Witek. W tym samym czasie z akcją „od drzwi do drzwi”, mają ruszyć zwolennicy Szymona Hołowni.

Jak informują działacze Prawa i Sprawiedliwości Marszałek Sejmu Elżbieta Witek w Łomży ma spotkać się z sympatykami PiS i mieszkańcami miasta w auli Uczelni Jańskiego (ul. Krzywe Koło). 
Poseł Lech Kołakowski mówi, że Marszałek Witek – druga osoba według precedencji w Polsce – przyjeżdża do Łomży na jego zaproszenie, ale jutro odwiedzić ma także kilka innych miast w regionie.
Spotkanie mieszkańców z Marszałek Sejmu w Uczelni Jańskiego ma być otwarte dla wszystkich chętnych. Rozpocznie się o godzinie 16.30, ale na salę wejścia będą możliwe od godziny 16. 

W tym samym czasie, gdy Elżbieta Witek ma rozmawiać z mieszkańcami Łomży sympatycy innego kandydata na Prezydenta RP Szymona Hołowni mają agitować chodząc od drzwi do drzwi mieszkań i domów.  
- Nie mamy swojej telewizji ani radia, nie mamy partii ani prezesa… ale mamy ludzi! Na ostatniej prostej kampanii będziemy agitować sposobem – tzn. „door to door - to w okrzepłych demokracjach podstawa walki o głosy w trakcie kampanii. (...) We środę, między 16 - 19 ruszmy razem, w całej Polsce, aby przekonywać do oddania głosu na naszego obywatelskiego kandydata! 
Zapowiadają, że zrobią to z pełną mobilizacją, bo każdy głos się liczy.
– Według szacunków jest nas już na pewno 2 miliony: jeżeli każdy namówi jeszcze jedną osobę do głosowania na Szymona – znajdziemy się w drugiej turze! - przekazują zachęcając sympatyków do przyłączenia się do akcji. 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę