Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@
źródło: www.radio.bialystok.pl

Inauguracja w Wyższej Szkole Agrobiznesu

Dziesiąty rok akademicki zainaugurowało 1700 studentów Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży. Mimo, że za naukę trzeba tu płacić, zanotowano rekordowy nabór. Na pierwszy rok studiów, na kierunki rolnictwo, informatyka i pielęgniarstwo przyjęto ponad 600 studentów. Szkoła przeszła pozytywne akredytacje komisji państwowych.

Ubiega się o organizację studiów magisterskich na kierunku rolnictwo. Obecnie uczelnię ukończyło już ponad 2 tys. absolwentów z tutyłem inżyniera lub licencjata. Rektor Roman Engler zapowiada nawiązanie ścisłych kontaktów z uczelniami szwajcarskimi. Dzięki temu przygotowane zostaną miejsca praktyk zagranicznych dla studiujących tu pielęgniarek. Już obecnie łomżyńska szkoła współpracuje w tym zakresie z uczelniami amerykańskimi.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę