Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@
źródło: www.radio.bialystok.pl

Szkoła tańca w sądzie.

Proces właściciela szkoły tańca w Suwałkach - Jarosława P. i instruktora tańca z Łomży -Dariusza S. będzie się toczył przed sądem wyższej instancji, czyli przed Sądem Okręgowym. Mężczyźni oskarżeni są m.in. o gwałt zbiorowy na 23-letniej suwalczance. Jak poinformował sędzia Jacek Przygucki, w myśl zaostrzonych przepisów jest to zbrodnia, za którą grozi od trzech lat więzienia wzwyż. W tej sytuacji sprawa nie może się toczyć jak dotychczas, przed Sądem Rejonowym.

Proces nauczycieli tańca, który trwa już kilka miesięcy miał się dziś rozpocząć od nowa, bo zmarł jeden z ławników. "Tymczasem sprawa została odesłana do sądu wyższej instancji, ponieważ zaostrzyły się przepisy dotyczące przestępstw przeciwko wolności seksualnej" - powiedział sędzia Jacek Przygucki. Nie wiadomo jeszcze kiedy odbędzie się pierwsza rozprawa. Wiadomo natomiast, że jak dotychczas proces będzie się odbywał za zamknietymi drzwiami. Jarosław P. został oskarżony o kilkakrotny gwałt na swojej byłej uczennicy w szkole tańca i udział w gwałcie zbiorowym. Zdaniem prokuratury uczestniczył w nim także drugi oskarżony - instruktor tańca z Łomży. Obaj mężczyźni nie przyznają się do winy. Zawiadomienie o przestępstwie złożyła 23-letnia dziś kobieta. Według jej zeznań pierwszy raz została zgwałcona przez Jarosława P, gdy miała 16 lat .
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę