Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pudełko z narkotykami

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Piątnicy, w trakcie interwencji, ujawnili narkotyki. Środki odurzające, o łącznej wadze 23 gramów, znajdowały się w pudełku, które 35-latek miał w podręcznej torbie.

W sobotę funkcjonariusze z Posterunku Policji w Piątnicy zostali wezwani na interwencję do jednej z miejscowości w tej gminie. Na miejscu zastali m.in. 35-latka, który nerwowo się zachowywał. Jak się okazało, przyczyna takiego zachowania mężczyzna były narkotyki, które mężczyzna miał w pudełku, w podręcznej torbie. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczone substancje to amfetamina, marihuana, a także extazy. Łącznie ilość przechwyconych przez policjantów narkotyków to 23 gramy. 35-latek noc spędził w policyjnym areszcie, po czym usłyszał zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę