Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Przedłużanie włosów doczepkami clip in — jak zagęścić i przedłużyć włosy bez wizyty u fryzjera?

Doczepki clip in to skuteczny sposób na nadanie fryzurze długości i objętości, bez wizyty w salonie fryzjerskim. Na czym polega przedłużanie clip in? Jak założyć doczepy i ile kosztują? Podpowiadamy.

Koszt trwałego przedłużania włosów w salonie fryzjerskim wynosi co najmniej 1000 zł. Nie ulega wątpliwości, że nie każda kobieta może pozwolić sobie na tak duży wydatek. Jeśli nie chcesz lub nie możesz wykonać zabiegu u fryzjera, skorzystaj z alternatywy i sięgnij po doczepki clip in. Dzięki nim odmienisz swój wygląd w ciągu zaledwie kilku minut!

Czym są doczepki clip in?

Doczepki clip in to pasma włosów zakończona klipsem. To właśnie on jest spoiwem łączącym doczep i pasmo naturalnych włosów. Dzięki doczepkom clip in nadasz swojej fryzurze wyjątkowej długości i objętości, w ciągu zaledwie kilku minut. Od czego zacząć?

obraz_1.jpg

Wybór doczepów clip in

Jeśli chcesz się cieszyć piękną i gęstą fryzurą, zacznij od… kupna doczepów. Te sprzedaje się z reguły zestawach złożonych z 3, 5 lub 7 elementów. Najmniejsze spełnią potrzeby pań, które chcą osiągnąć naturalne efekty, największe będą odpowiednie dla kobiet, które marzą o spektakularnych rezultatach i efekcie wow. Zależy Ci na tym, by traktować dopinki tak samo, jak swoje włosy — suszyć je suszarką, kręcić lokówką i prostować? Sięgnij po te, wykonane z naturalnych włosów słowiańskich. Takie produkty do złudzenia przypominają włosy Polek, gwarantując znakomity, bardzo naturalny wizualnie efekt. Duże znaczenie ma także odpowiedni kolor. Aby znaleźć ten idealny, poproś o pomoc pracownika sklepu. Większość sklepów internetowych pomaga w doborze koloru na podstawie przesłanego zdjęcia. Aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, zadbaj o to, aby wykonać je w naturalnym świetle.

Jak założyć doczepy?

Doczepki clip in nie zapewniają trwałego przedłużenia włosów. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abyś używała ich codziennie lub kilka razy w tygodniu. Zwłaszcza że przy odrobinie wprawy zrobienie całej głowy nie zajmie Ci więcej niż 5-10 minut.

  • Przed rozpoczęciem pracy przygotuj grzebień (najlepiej ze szpikulcem), wsuwki lub klamry fryzjerskie oraz dodatkowe lusterko, w którym będziesz widziała tył swojej głowy.

  • Aplikację rozpocznij od dołu tylnej części głowy. Wydziel najniższe pasmo i przypnij wyższe wsuwkami Wybierz z zestawu najszersze pasmo włosów i przyłóż je do skóry głowy.

  • Umieść doczep z otwartymi klipsami kilka centymetrów nad swoją strefą pracy i powoli przesuwaj w dół. Kiedy złapie włosy tuż przy skórze głowy, zamknij środkowy. Następnie napnij taśmę i zatrzaśnij także boczne klipsy. Sprawdź, czy jakość łączenia nie budzi zastrzeżeń. Jeśli wszystko jest w porządku, wydziel kolejną — wyższą partię włosów i powtórz czynność.

  • Tak samo postępuj z kolejnymi warstwami z tyłu głowy. Po skończeniu tyłu zajmij się włosami z boków głowy. Użyj do tego celu najwęższych pasm z jednym lub dwoma klipsami.

Ile kosztują doczepki clip-in?

W zależności od długości i gramatury włosów oraz liczby elementów ceny zestawów wahają się od 119 do 369 zł.

Źródło:https://besthair.pl/Doczepki-clip-in-blog-pol-1520634475.html

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę