Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Dzieci z Łomży wróciły do przedszkoli

Niespełna 8 proc. dzieci wróciło do otwartych od poniedziałku (18.05) w Łomży przedszkoli miejskich. We wszystkich miejskich przedszkolach w Łomży pojawiło się 103 dzieci a prawie 1300 zapisanych.

- Otwarcie placówek było możliwe od 6 maja, jednak władze miasta zdecydowały się zrobić to nieco później, by lepiej przygotować się do pracy w nowych warunkach - mówi nadzorujący oświatę w mieście, zastępca prezydenta Łomży Andrzej Stypułkowski.

Przyprowadzanie dzieci do przedszkoli zadeklarowali rodzice co piątego przedszkolaka, ale pomoc w rozwoju uczniom wymagających wspomagania w rozwoju cieszy się większym powodzeniem - dodaje Andrzej Stypułkowski.

Ponieważ ponad czterdziestu słuchaczy szkół policealnych chce brać już udział w zajęciach praktycznych, umożliwiono im także zamieszkanie w bursach szkolnych. Pierwsi lokatorzy w bursach mogą pojawić się za tydzień, kiedy na praktyki zawodowe zgłosi się ok. 300 uczniów szkół branżowych.

Od przyszłego poniedziałku (25.05.) w łomżyńskich szkołach przywrócone zostaną także zajęcia w podstawówkach dla uczniów z klas I - III i w "zerówkach".


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę