Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Ktoś prawdopodobnie ostrzelał jeden z autobusów komunikacji miejskiej w Łomży

To kolejny taki przypadek w ciągu roku. Ktoś najprawdopodobniej strzelił do autobusu komunikacji miejskiej w Łomży. Sprawę wyjaśniają policjanci.

Jak mówi dyrektor do spraw technicznych w łomżyńskim MPK, Andrzej Petkowski, kierowca zauważył uszkodzoną szybę po powrocie do bazy. Charakter uszkodzeń wskazuje, że mógł to być strzał - dodaje.

Do uszkodzenia doszło, kiedy autobus jechał ulicą Szosa Zambrowska w Łomży. Na szczęście nie było w nim pasażerów. Ci wsiedli dopiero na następnym przystanku.

Do podobnej sytuacji doszło w Łomży pod koniec maja ubiegłego roku, przy skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Polowej. Nie udało się wtedy ustalić, kto strzelił do autobusu.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę