Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Świński wypadek

Szczęśliwie nic strasznego się nie stało. Samochód przewożący trzodę chlewną na wąskiej drodze Łuby-Kurki – Miastkowo zjechał do rowu i przewrócił się na bok. Wewnątrz był kierowca i około 80 świń. Kierowca ze zdarzenia wyszedł bez szwanku, a jak informują ratownicy, także wszystkie zwierzęta przeżyły wypadek.

Do zdarzenia doszło o koło godziny 9.20. Według informacji przekazywanych przez policję kierowca ciężarówki przewożącej zwierzęta na drodze miła się z innym samochodem i zjechał trochę za bardzo na pobocze. Prawe koła samochodu wjechały do przydrożnego rowu, a chwilę później ciężarówka przewróciła się na bok. 

Wezwani na miejsce ratownicy... wypuścili zwierzęta na przewróconej ciężarki na pobliskie pole, a potem pomagali je załadować do drugiej ciężarówki, która przyjechał na miejsce wypadku. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę