Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Manewry Techniczno-Obronne

Członkowie 56 Drużyny Harcerskiej "Zwiad" z Liceum Lotniczego w Dęblinie - Mateusz Kubiak i Kamil Rola - zostali zwycięzcami 24 Manewrów Techniczno-Obronnych. Zmagania dla drużyn harcerskich, polsurwiwalowych, klas szkolnych i wszystkich innych zainteresowanych sportami obronnymi organizuje 62 Klub Polsurwiwalowy z Łomży. W tym roku z jego zaproszenia skorzystało prawie 150 osób z całego kraju. I to pod ich dyktando przebiegały w tym roku zawody. Główne trofeum - Puchar Prezydenta Łomży - pojechał do Dęblina. O wysokim poziomie imprezy świadczy fakt, że o zwycięstwie zadecydowała dogrywka: dęblinianie na torze sprawności fizycznej o jedną sekundę okazali się lepsi od reprezentacji Gorzowa Wielkopolskiego, która ostatecznie zajęła II miejsce. Trzecia lokata przypadła zawodnikom z Łodzi.

Wszyscy uczestniczy tegorocznego spotkania w Piątnicy, Balikach i Nowym Młynie podkreślali, że udział w manewrach wymagał od nich ogromnego wysiłku, ale znakomita organizacja imprezy i możliwość nawiązywania nowych przyjacielskich kontaktów pomiędzy uczestnikami - rekompensowała wszelkie trudy. "Za rok - manewry jubileuszowe, bo dwudzieste piąte i - jak na jubileusz przystało - bardzo atrakcyjne" - zapowiada organizator imprezy Mirosław Walczyk z Łomży.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę