Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Amfetamina, extasy, marihuana i... amunicja

Łomżyńscy policjanci podczas kontroli citroena znaleźli w nim narkotyki i amunicję. Dwóch mężczyzn jadących autem będzie odpowiadało przed sądem.

Do zdarzenia doszło w weekend. Patrol z Wydziału Ruchu Drogowego mierząc prędkość pojazdom jadącym Szosą do Mężenina zatrzymał do kontroli citroena. Jego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 30 km/h. Za kierownicą auta siedział 22-latek. Podczas kontroli, mundurowi ujawnili w samochodzie opakowanie z białym proszkiem, kilka tabletek oraz woreczek z zielonym suszem. Badanie narkotesterem wykazało, że to amfetamina, extasy i marihuana. Znaleziono również 3 sztuki amunicji. Kolejne 11 sztuk, policjanci ujawnili w miejscu zamieszkania 32-letniego pasażera samochodu. 22 i 32-latek odpowiadać będą przed sądem za posiadanie narkotyków. Starszy, dodatkowo za nielegalne posiadanie amunicji.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę