Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Nocne przymrozki, ale idzie wielkie ocieplenie

Główne zdjęcie
Prognoza synoptyczna dla Łomży na najbliższe dni (źródło: IMGW-PIB / pogodynka.pl)

- Najbliższe trzy noce mogą przynieść przymrozki – ostrzegają synoptycy z białostockiego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB. Spadek temperatury może wynieść od -1°C do -5°C, a przy gruncie do -7°C. W ciągu dnia z dnia na dzień będzie coraz cieplej.

Na sobotę dla okolic Łomży synoptycy prognozują zachmurzenie umiarkowane, co oznacza, że przeważnie będzie słonecznie. Temperatura maksymalna miałaby wzrosnąć do 9°C. Niestety wiatr przeważnie umiarkowany, okresami porywisty, zachodni i północno-zachodni sprawi, że w najcieplejszym momencie dnia mieliśmy odczuwać temperaturę ok. -1°C.  

W nocy z soboty na niedzielę poniżej zera ma spaść także temperatura rzeczywista. 

Od niedzieli czekać ma nas wyraźne odczuwalne ocieplenie. Temperatura w ciągu dnia w okolicach Łomży ma wzrosnąć do 12°C i mniej więcej tyle samo miałaby wynosić temperatura odczuwalna. W kolejnych dniach ma być jeszcze cieplej co ukazuje prognoza synoptyczna... 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę