Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Pożar w Taraskowie

Główne zdjęcie
fot. Czytelnik

Nad ranem wybuchł pożar domu jednorodzinnego w Taraskowie na terenie gminy Piątnica. W akcji ratunkowej bierze udział sześć zastępów straży pożarnej – zawodowej i ochotniczej. Strażacy mówią, że pożar został już ugaszony i na szczęście nie ma osób poszkodowanych.

Pożar strażakom zgłoszono około godziny 5.20 rano. Gdy pierwsze jednostki ratowniczo-gaśnicze  dotarły na miejsce zdarzenia płomienia ognia obejmowały niemal całe poddasze domu jednorodzinnego. Strażacy ugasili już pożar, a teraz pracują przy rozbieraniu spalonej konstrukcji dachu. 
Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży podkreśla, że w zdarzeniu nie ma osób poszkodowanych.
Przyczyny pożaru ustalą policyjni specjaliści.

230804070022.gif
Foto: fot. Czytelnik
Foto: fot. Czytelnik

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę