Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Podliczono 10% lokali wyborczych w podlaskim: prowadzi PiS przed Samoobroną

Prawo i Sprawiedliwość – 22.6 (4 mandaty poselskie), Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej – 19.38 (3 mandaty), Liga Polskich Rodzin – 12.90 (2 mandaty), Sojusz Lewicy Demokratycznej – 11.87 (2 mandaty), Polskiego Stronnictwa Ludowego – 11.55 (2 mandaty) i Platforma Obywatelska RP – 10.60 (2 mandaty) to częściowe wyniki wyborcze z ok. 10% Obwodowych Komisji Wyborczych (z dawnego województwa białostockiego). Częściowe wyniki w wyborach do Senatu z tych samych obwodowych komisji kształtują się następująco: Krzysztof Jakub PUTRA – 30.94%, Jan SZAFRANIEC - 26.07%, Zdzisław PIĄTEK – 24.96% i Ludwik ZALEWSKI - 21.17 %. (przypomnijmy w podlaskim wybieramy trzech senatorów) Frekwencja w tych lokalach wyborczych wyniosła 35.16%

Póki co nie są jeszcze wyniki wczorajszych wyborów z Łomży i okolicy. Okręgowa Komisja Wyborcza podaje, że nie zostały one ponownie wprowadzone do sytemu. Stanie się to najprawdopodobniej około godz. 10.
Tymczasem Antoni Dołęgowski dyrektor łomżyńskiej delegatury Krajowego Biura Wyborczego podaje że wybory w Łomży i okolicy były bardzo spokojne. Nie odnotowano żadnych incydentów wyborczych.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę