Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Uwaga, ważna informacja

Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży informuje, że w związku z dzisiejszą decyzją Rządu w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, Muzeum oraz jego oddziały: Galeria Sztuki Współczesnej w Łomży i Skansen Kurpiowski w Nowogrodzie będą zamknięte dla zwiedzających (zarówno grup jak osób indywidualnych) w terminie 12-25 marca 2020 roku. Odwołane jest otwarcie wystawy Witolda Warzywody w Galerii Sztuki Współczesnej planowane na 14 marca, także odwołane jest otwarcie wystawy "Czas Jagiellonów" w Muzeum, planowane na 21 marca.

.

 

 

Grzegorz Gwizdon
śr, 11 marca 2020 14:36
Data ostatniej edycji: wt, 31 marca 2020 21:14:31

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę