Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek na skrzyżowaniu

Trzy osoby, w tym dwoje dzieci, trafiło do szpitala po wypadku do którego doszło na skrzyżowaniu alei Legionów z ul. Przykoszarową. W wypadku nie odnieśli obrażeń, a do szpitala przewieziono jej na dokładne badania.

Do wypadku doszło w środę około godzin. 14.30. Uczestniczyły w nim dwie skody, w których podróżowały w sumie cztery osoby. Do szpitala na dodatkowe badania przewieziono kierowcę jednej z nich i dwoje podróżujących z nim dzieci. 

Okoliczności wypadku ustalają policjanci.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę