Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

OSP w Przytułach ma nowy wóz strażacki

Nowy, wart 770 tys. zł. kamaz zastąpił w garażu OSP w Przytułach wysłużonego 40-letniego stara. Zakup nowego średniego wozu strażackiego możliwy był dzięki połączeniu pieniędzy z budżetu gminy, funduszy ochrony środowiska, KSRG i Komendy Wojewódzkiej PSP w Białymstoku.

- To ostatni już – 31 nowy samochód zakupiony dla podlaskich strażaków dzięki takiemu współfinansowaniu – powiedział jego pomysłodawca poseł Jarosław Zieliński.

Poza wozami bojowymi kupowanymi z takiego „montażu finansowego”, strażacy z naszego województwa otrzymali w ub.r. także osiem samochodów z projektów transgranicznych i sześć używanych, ale w pełni sprawnych, przekazanych z jednostek wyposażanych w nowe pojazdy. „To zabezpieczyło podstawowe potrzeby – uważa nadbrygadier Jarosław Wendt – w ubiegłym roku strażacy wystąpili z prośbą o 45 samochodów, w tym roku do Komendy Wojewódzkiej PSP wpłynęło tylko 26 takich wniosków”.

Nowy samochód dla strażaków w Przytułach to niejako prezent na ich jubileusz – jednostka w tym roku obchodzić będzie 90-lecie swojego funkcjonowania.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę