Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Krzewski już nie prezesuje

Andrzej Krzewski został odwołany z funkcji prezesa Agencji Rozwoju Regionalnego SA. w Łomży (dawna Agencja Rozwoju Ziemi Łomżyńskiej). Nowym prezesem został ponoć - informacja nieoficjalna - Piotr Grabani - były wiceprezydent Łomży, któremu w ostatnich wyborach samorządowych 2002 powinęła się noga. Grabani uzyskał jedynie 159 głosów poparcia - to było za mało by mógł dostać się do Rady Miasta.

Krzewski Agencją kierował od chwili jej powołania w 1994 roku. O jego odwołaniu mówiło się już od kilku miesięcy. Przeciwko niemu występowali czołowi działacze miejskiego SLD.
Andrzej Krzewski tracił wpływy (również finansowe) już od dłuższego czasu. Nie powiodły się próby zarabiana na targach spożywczych, budowlanych i motoryzacyjnych. Mniej więcej rok temu Agnecja przestałą zarządzać miejskim targowiskiem, a niedwano Agencji zapowiedziano, że działąjące przy niej od 4 lat Regionalne Centrum Informacji Europejskiej zostanie zamknięte w połowie lipca br.

Piotr Grabani - nowy "prezes" Agencji - znalazł się na tym stanowisku z rekomendacji należącego do SLD marszałka województwa podlaskiego Janusza Krzyżewskiego. Przeciwko temu wyborowi protestuje Prezydent Łomży. Jego kandydatem na zwolniony fotel prezesa ARR jest Zbigniew Piotrowski.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę