Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Śliski zakręt

Kierowca peugeota jadąc z Jeżewa do Łomży, na zakręcie przed dojazdem do Wizny stracił panowanie nad autem, które wypadło z drogi i dachowało. Mężczyzna został zabrany do szpitala, ale z pierwszych informacji wynika, że nie odniósł większych obrażeń.

Do zdarzenia doszło około godziny 7.40. Kierowca peugeota jechał drogą krajową nr 64, która – jak wynika z relacji świadków – za Wizną (od strony Łomży) pokryta jest cienką warstwą lodu. Na zakręcie, tuż przed dojazdem do mostu przez Narew od striny Jeżewa, samochód wpadł w poślizg po czym wypadł z drogi i dachował na pobliskim polu. Policjanci podają, że samochodem podróżował tylko kierowca. W chwili wypadku był trzeźwy. Ekipa pogotowia ratunkowego zabrała go do szpitala w Łomży, ale z pierwszych informacji wynika, miał nie odnieść poważnych obrażeń.

Policjanci na miejscu szczegółowo wyjaśniają okoliczności wypadku, ale apelują do kierowców o ostrożność. Po porannym przymrozku w wielu miejscach drogi są nadal śliskie.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę