Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ukrył amfetaminę w opakowaniu po chusteczkach higienicznych

Główne zdjęcie
Narkotyki znalezione przy 22-latku. (fot. KMP Łomża)

Policjanci z łomżyńskiej „patrolówki” zatrzymali 22-latka, który posiadał przy sobie narkotyki. Amfetaminę ukrył w opakowaniu po chusteczkach higienicznych.

Młodego mężczyznę zatrzymano we wtorek, przed 23.00, w jednym z bloków na terenie miasta. Policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem zakłócania ciszy nocnej. W trakcie przeszukania 22-latka znaleziono opakowanie po chusteczkach higienicznych z proszkiem. Wstępne badania potwierdziły, że to amfetamina. Było jej aż 11 gramów. Przy młodym mieszkańcu Łomży policjanci zabezpieczyli również wagę jubilerską. Jak przekazuje Urszula Brulińska mężczyzna wczoraj usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. 

Art. 62. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii 
1. Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

2. Jeżeli przedmiotem czynu, o którym mowa w ust. 1, jest znaczna ilość środków odurzających lub substancji psychotropowych, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę