Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Wypadek na skrzyżowaniu drogi do Mężenina

Dwie osoby zostały zabrane do szpitala po wypadku, do którego doszło w okolicy skrzyżowania drogi do Zambrowa z drogą do Mężenina. Na miejscu pracują służby ratunkowe, a ruch odbywa się wahadłowo.

Do wypadki doszło około 9.30. W zderzeniu uczestniczyły dwa pojazdy osobowe vw golf i vw passat. Z pierwszych informacji wynika, że prawdopodobnie kierująca golfem młoda kobieta jechała drogą krajową nr 63 od Łomży i chciała skręcić w lewo, w drogę do Mężenienia. Niestety miała nie udzielić pierwszeństwa przejazdu kierowcy passata, który jechał od Zambrowa w kierunku Łomży. Na skrzyżowaniu dróg doszło do czołowego zderzenia się samochodów. W wyniku wypadku ranna została kierująca golfem.
- Jedna osoba poszkodowana w tym zdarzeniu, jest zabierana do szpitala – podawała kilka minut po zgłoszeniu wypadku Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży. 
Tomasz Krupa z KWP w Białymstoku po godzinie 10. podał, że do szpitala trafiły dwie osoby poszkodowane w tym wypadku.   

Na miejscu pracują służby ratunkowe. Są też utrudnienia w ruchu. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę