Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 września 2021 napisz DONOS@

Celnicy w akcji

Główne zdjęcie
Fot. KAS Białystok

Ponad 142 kg nielegalnego tytoniu do palenia przechwycili podczas wspólnych działań funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Łomży oraz funkcjonariusze Straży Granicznej z placówek w Augustowie i Gdańsku. 7 worków z tytoniem znaleziono na tylnej kanapie forda zatrzymanego do kontroli w jednej z miejscowości gminy Śniadowo.

Worki z tytoniem przewozili mieszkańcy woj. śląskiego. Jak informuje KAS wobec 28-letniej kobiety oraz 27-letniego mężczyzny wszczęto postępowanie karne skarbowe. Grożą im wysokie kary grzywny oraz przepadek nielegalnego towaru. Według wyliczeń celników należności podatkowe ciążące na zabezpieczonym towarze to ponad 150 tys. złotych. 

210819083017.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę