Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Celnicy w akcji

Główne zdjęcie
Fot. KAS Białystok

Ponad 142 kg nielegalnego tytoniu do palenia przechwycili podczas wspólnych działań funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Łomży oraz funkcjonariusze Straży Granicznej z placówek w Augustowie i Gdańsku. 7 worków z tytoniem znaleziono na tylnej kanapie forda zatrzymanego do kontroli w jednej z miejscowości gminy Śniadowo.

Worki z tytoniem przewozili mieszkańcy woj. śląskiego. Jak informuje KAS wobec 28-letniej kobiety oraz 27-letniego mężczyzny wszczęto postępowanie karne skarbowe. Grożą im wysokie kary grzywny oraz przepadek nielegalnego towaru. Według wyliczeń celników należności podatkowe ciążące na zabezpieczonym towarze to ponad 150 tys. złotych. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę