Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Więcej szczęścia niż rozumu (wideo)

Niewiele brakowało, a mogło dojść do potwornej tragedii. Kompletnie pijany kierowca osobowego Volvo wyjechał z drogi podporządkowanej wprost przed dużą ciężarówkę DAF. Tylko szybka reakcja jej kierowcy sprawiła, że wyszła z tego jedynie kolizja. Jak blisko było nieszczęścia dobitnie ukazuje filmik z kamery w ciężarówce.

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem. Ciężarówka jechała drogą wojewódzką nr 677 Łomża – Ostrów Mazowiecka. Gdy była za Konarzycami, w okolicy skrzyżowania z drogą do Boguszyc, wyjechało z niej osobowe volvo. Tylko trzeźwa i szybka reakcja kierowcy Dafa, który odbił w bok sprawiła, że osobówka nie została zmiażdżona, a jedynie poobijana. Filmik z kamery zainstalowanej w ciężarówce pokazuje jak blisko było od prawdziwego nieszczęścia. Gdy Volvo wyjeżdżało z drogi podporządkowanej wprost przed Dafa, z przeciwnej strony jechał autobus.

Kierowca volvo był kompletnie pijany , badania wykazały, że  miał  2,5 promila alkoholu w organizmie. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę