Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Pieszy trafił do szpitala, a łoś padł

Za Podgórzem, na drodze Łomża – Zambrów, przed samochód osobowy wbiegł łoś. Niedługo później w Łomży został potrącony pieszy przechodzący przez jezdnię po oznaczonym przejściu. Do dwóch zdarzeń drogowych doszło w piątkowe późne popołudnie.

Do potrącenia pieszego doszło po godzinie 17.30 na ul. Księcia Janusza w pobliżu sklepu Lewiatan. Przechodzący po przejściu dla pieszych mężczyzna w wieku ok. 50 lat został uderzony przez volkswagena polo, którym jechała kobieta. Został przewieziony przez pogotowie ratunkowe do szpitala, ale miał nie odnieść poważniejszych obrażeń.  
 
Kilkadziesiąt minut wcześniej doszło do zdarzenia na drodze krajowej nr 63 Łomża – Zambrów. Za Podgórzem, w okolicy zjazdu w kierunku stacji energetycznej łoś wbiegł przed samochód. W wyniku zderzenia zwierzę padło na miejscu, ale jadącym samochodem szczęśliwie nic złego się nie stało. Według policji była to tylko kolizja drogowa.

Foto:
Foto: DK63
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę