Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Pijany zabił w święta

W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia na drogach regionu doszło do dwóch wypadków drogowych, w których jedna osoba zginęła i jedna została ranna - podaje Izabela Kłosowska z KWP w Białymstoku. Sprawcami obu wypadków byli pijani kierowcy.

Do tragicznego wypadku doszło po godzinie 21. w miejscowości Wincenta na drodze gminnej, żwirowej. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, iż 37-letni kierowca opla potrącił 35-letniego pieszego, mężczyzna zmarł na miejscu. Wstępne badanie alkomatem wykazało, iż kierowca miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. 

Do drugiego wypadku doszło o godzinie 11.50 w miejscowości Kownaty. 26-letni kierowca volkswagena nie dostosował prędkości do warunków na drodze i wypadł z drogi. Wstępne badanie alkomatem wykazało u niego 1.5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę