Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

LŁKS Prefbet podsumował sezon 2019

W gronie trenerów, zawodników współpracowników i przyjaciół Ludowy Łomżyński Klub Sportowy „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża podsumował sezon lekkoatletyczny 2019 oraz przypadający w tym roku jubileusz 20-lecia działalności klubu. - Rok jubileuszu był najlepszym w historii pod względem zdobytych medali Mistrzostw Polski – podkreślał Andrzej Korytkowski, założyciel i prezes klubu wskazując, że zawodnicy LŁKS zdobyli ich aż 13.

Spotkanie podsumowujące sezon to już tradycja na którą czekają wszyscy związani z klubem. Zjawiło się około 100-tu osób a do rozdania było 132 puchary w 8 kategoriach. 
-  Podsumowanie jest zawsze miejscem, gdzie wypada  podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju klubu, nie tylko wspomagają i dobrze życzą, ale też działają na chwałę i prestiż klubu - opisuje Korytkowski. - Oprócz podziękowań i wyróżnień już tradycyjnie był wyświetlony kilkunastominutowy film przedstawiający zmęczenie, ból, cierpienie, ale przede wszystkim największe sukcesy zawodników w mijającym sezonie. 

Prezes Korytkowski wskazując najważniejsze wydarzenia 2019 roku, poza tym, że był najlepszym w 20-letniej historii pod względem zdobytych medali Mistrzostw Polski, podkreśla także, że młodzicy PREFBETU po raz drugi z rzędu byli najlepsi w Polsce zarówno w biegach przełajowych jak i na zawodach stadionowych, a w tych zmaganiach brało udział ponad 200 klubów z całej Polski. Dodatkowo Piotr Łobodziński po raz 6. sięgnął po Puchar Świata w Towerruning.  Co ciekawe z 15. zawodów Piotr 12 wygrał, a 3 ukończył na drugim miejscu! Sportowo poszerzyliśmy nasze odwiedziny  o 3 nowe kraje i tym samym jest ich już 58 – dodaje Andrzej Korytkowski. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę