Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Tragiczne okoliczności wypadku

We wczorajszym wieczornym wypadku w okolicach Rydzewa zginął 21-letni mieszkaniec gminy Miastkowo. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że okoliczności wypadku mogły być inne niż podawano niedługo po zdarzeniu. Mężczyzna miał zjechać naprzeciwległy pas ruchu unikając uderzenia w tył hamującego przed nim samochodu osobowego, którego kierowca w ostatniej chwili dostrzegł jadący przed nim słabo oświetlony ciągnik rolniczy.

Przypomnijmy do tragicznego w skutkach wypadku doszło po godzinie 17. Jadący z Ostrołęki w kierunku Łomży opel vectra przed Rydzewem zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się jadącym w kierunku Ostrołęki Tirem cysterną. Niestety w wyniku wypadku zginął 21-letni kierowca opla. 
Początkowo podejrzewano, że kierowca opal mógł wyprzedzać dwa pojazdy osobowe i wówczas czołowo zderzył się z samochodem ciężarowy marki volvo. Te przypuszczenia wydają się być błędne. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierowca opla zjeżdżając na przeciwległy pas ruchu prawdopodobnie chciał uniknąć uderzenia w tył jadącego przed nim fiata, które kierowca hamował po tym, gdy dostrzegł jadący przed nim słabo oświetlony ciągnik rolniczy. Okoliczności tragicznego w skutkach wypadku są nadal szczegółowo badane przez policję pod nadzorem prokuratury, która będzie prowadziła śledztwo w tej sprawie.

Po wypadku droga krajowa nr 61 Łomża - Ostrołęka była do godziny 22. 

zobacz: Śmiertelny wypadek na drodze do Ostrołęki

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę