Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek na drodze do Ostrołęki

Zablokowana jest droga Łomża – Ostrołęka. W okolicach wsi Rydzewo zderzyły się czołowo osobówka z ciężarówką. Niestety to wypadek tragiczny w skutkach – zginął kierowca osobówki. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do wypadku doszło po godzinie 17. za Rydzewem, około kilometra przed granica z województwem mazowieckim. Policja podaje, że czołowo zderzyły się tu samochód ciężarowy z osobówką.

Edyta Wilczyńska z KWP w Białymstoku przekazuje, że według pierwszy, bardzo wstępnych ustaleń policji opel vectra jechał od Ostrołęki w kierunku Łomży. Przed Rydzewem prawdopodobnie wyprzedzał dwa pojazdy osobowe i czołowo zderzył się z samochodem ciężarowy marki volvo.  

Z informacji docierający do redakcji wynika, że niestety to wypadek śmiertelny. Na miejscu miał zginąć kierowca osobówki. Samochód po zderzeniu z cysterną jest doszczętnie zniszczony. Według relacji osobówka była na łomżyńskich numerach rejestracyjnych.  

Na miejscu pracują służby ratunkowe, oraz policjanci, którzy będą szczegółowo wyjaśniać okoliczności wypadku. 

Droga krajowa nr 61 Łomża - Ostrołęka będzie zablokowana przez kilka najbliższych godzin. Samochody osobowe miejsce wypadku mogą ominąć drogami lokalnymi, ale ciężarowe z Łomży do Ostrołęki powinny jechać przez Ostrów Mazowiecką. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę