Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@

Babilon MMA będzie w Łomży

Główne zdjęcie
Dariusz Wojtkowski, Mariusz Chrzanowski, Tomasz Babiloński i Piotr Wieryszko

Paweł Pawlak vs. Adrian „Ares” Błeszyński – to ma być główny pojedynek zaplanowanej na 7 lutego 2020 roku Gali MMA organizowanej w Łomży przez współpracującą z telewizją Polsat federację Babilon MMA. Zapowiedział to Tomasz Babiloński podczas konferencji z prezydentem Łomży. - Federację Babilon MMA dla nas jest to poziom wyżej – mówił Mariusz Chrzanowski, który przekonywał, że to „pokazuje, że miasto Łomża jest godne ku temu, żeby takie gale organizować”

Mariusz Chrzanowski jako prezydent Łomży od kilku lat z budżetu miasta, i przy wsparciu finansowym miejskich spółek współfinansuje organizację w Łomży gal MMA i boksu. Uważa, że gale te cieszą się dużym zainteresowaniem. W tej zaplanowanej na luty 2020 r. mają zmierzyć się także zawodnicy dwóch działających w mieście klubów MMA. Jedną z tych walk ma być pojedynek Artura Sieradzkiego, który wyzwał Piotra Wieryszko z Black Horse MMA Łomża.
- Przyjmuje wyzwanie. Czas rozliczyć się z przeszłością – mówił  Wieryszko.

Organizator gali Tomasz Babiloński z Babilon Promotin największe emocje wiąże z walką wieczoru. - Walka dwóch naszych zawodników, którzy mają równe szanse. Paweł Pawlak i Adrian „Ares” Błeszyński. To są zawodnicy, którzy są znani na rynku MMA i zdecydowaliśmy, razem ze wspólnikiem, że dajemy im szansę walki o pas, otwieramy 84 kg – mówił Tomasz Babiloński podkreślając, że „to będzie walka, która umożliwi kolejny rozwój zawodników o światowych możliwościach”. - Ciekawa, interesująca walka moim zdaniem. Pięć razy pięć, to jest coś niesamowitego. Każdego zawodnika podziwiam, że wytrzymuje tyle czasu w klatce. Mam nadzieję, że będzie na pełnym dystansie – dodawał.

Zaplanowana na 7 lutego w hali Olimpijczyków Polskich w Łomży gala będzie 12. edycją Babilon MMA. Tomasz Babiloński zapowiadał, że  będzie transmitowana przez telewizję Polsat. - Czynimy starania, aby była dostępną w kanale otwartym – dodawał. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę