Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Cele Stowarzyszenia

Witam Państwa serdecznie na internetowej stronie Stowarzyszenia Przyjaciół Nowogrodu. Mam nadzieję, że zawarte tu informacje o naszej działalności i inicjatywach, pozwolą Państwu na dokładniejsze poznanie naszej organizacji. Rozumiejąc to, że tylko wspólna praca na rzecz naszego terenu może przyczynić się do stopniowej poprawy warunków życia całej społeczności, podjęliśmy inicjatywę powołania do życia Stowarzyszenie Przyjaciół Nowogrodu. Będziemy wychodzić naprzeciw wszystkim tym, którym nie jest obce dążenie do tworzenia nowych miejsc pracy i godnego życia. Czekamy na nowych członków i zapraszamy do współpracy! Prezes SPN Maciej Estkowski

Most na rzece Narwi
Most na rzece Narwi
Skansen Kurpiowski
Skansen Kurpiowski
Głównym celem Stowarzyszenia Przyjaciół Nowogrodu jest rozwój naszej miejscowości: •Działanie na rzecz rozwoju kultury oraz dóbr kultury i tradycji. •Działanie na rzecz demokracji. •Działalność wspomagająca rozwój gospodarczy, a szczególnie rozwój przedsiębiorczości. Formy działania Stowarzyszenia są następujące: •Reklama i promocja Nowogrodu •Organizowanie imprez kulturalnych i sportowych. •Prowadzenie działalności wydawniczej. Władze Stowarzyszenia:
ZARZĄD: Prezes Zarządu -Zbigniew Kużniar , z-ca Prezesa: Maciej Estkowski; Sekretarz:Edward Chętnik;  Skarbnik: Lilia Estkowska; Członkowie: Grażyna Chojnowska, Elżbieta Rogińska,  Joanna Zyzik Komisja Rewizyjna Przewodniczący: Tadeusz Góralczyk Z-ca Przewodniczącego: Izabela; Członek Małgorzata Bączyk,
Głos Nowogrodzki
pon, 19 września 2005 15:21
Data ostatniej edycji: so, 09 maja 2015 13:08:01

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę