Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Podsumowanie Zawodów Wędkarskich

 

W niedzielę 2 lipca 2017r. odbyły się Wojewódzkie Zawody Wędkarskie na rzece Narew organizowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Nowogrodu.

Wystartowało 21 zawodników, którzy przez 5 godzin zmagali się ze słabymi braniami oraz złą pogodą. Ostatecznie wyłoniła się grupa prowadzących w połowach – oto wyniki zawodów:

1.     Edward Kurczewski      - 4230 pkt.

2.     Waldemar Nurkowski   - 4168 pkt.

3.     Marek Depa                  - 3554 pkt.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i puchary za największą rybę  (leszcz o wadze 0,856 kg) zdobył Edward Kruszewski; Urząd Miejski w Nowogrodzie ufundował puchar za największą ilość złowionych ryb, który wynikiem 116 sztuk zdobył Kamil Zyśk. Poza głównymi trofeami w zawodach drobniejsze upominki otrzymało 14 zawodników, a każdy otrzymał koszulkę z nadrukiem od Stowarzyszenia. Bardzo sympatycznym akcentem zakończenia zawodów było wręczenie podziękowania W-ce Prezesowi SPN Maciejowi Estkowskiemu od Zarządu Okręgu PZW za współdziałanie na rzecz upowszechniania sportu wędkarskiego oraz popularyzowanie idei wędkarstwa.

Dziękujemy sponsorom:

·       Urzędowi Marszałka Województwa Podlaskiego,

·       Zarządowi Okręgowemu PZW w Białymstoku,

·       Urzędowi Miejskiemu w Nowogrodzie,

·       Panu Bogdanowi Łepkowskiemu z Łomży

oraz wszystkim uczestnikom tych Zawodów

Zarząd SPN

 

Głos Nowogrodzki
śr, 05 lipca 2017 14:21
Data ostatniej edycji: śr, 05 lipca 2017 14:26:15

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę