26 listopada w sali M-Gok odbył się wieczór andrzejkowy dla członków Klubu Seniora. Takie spotkania odbywały się już w latach poprzednich ale w tegorocznym brali udział również goście z Piątnicy. Członkowie tamtejszego Klubu Seniora i zespołu śpiewaczego zaprezentowali swój repertuar na scenie i doskonale bawili się przy dźwiękach kapeli kurpiowskiej, która uświetniła ten wieczór. Niesamowicie serdeczni, otwarci i pogodni ludzie udowodnili, że można realizować swoje pasje i marzenia niezależnie od wieku . Ważne jest jedynie aby „wyjść” do ludzi o podobnych zainteresowaniach. Zgodnie z tradycją nie zabrakło również wróżb andrzejkowych, w których uczestnicy bardzo chętnie brali udział, wspominając dawne tradycje związane z Andrzejkami . W miłej atmosferze i przy dźwiękach muzyki zarówno gospodarze, jak i goście doskonale się bawili i wszyscy byli zgodni co do tego , że należy częściej organizować takie spotkania.
4lomza.pl Regionalny Portal |
Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0 |
|
W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.
W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
- Analityki ruchu na naszych serwisach
- Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
- Personalizowania reklam
- Korzystania z wtyczek społecznościowych
Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).
W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.
Lista Zaufanych Partnerów
Wyrażam zgodę