Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

WIECZÓR ANDRZEJKOWY

26 listopada w sali M-Gok odbył się  wieczór andrzejkowy dla członków Klubu Seniora. Takie spotkania odbywały się już w latach poprzednich ale w tegorocznym brali udział również  goście z Piątnicy. Członkowie tamtejszego Klubu Seniora i zespołu śpiewaczego zaprezentowali swój repertuar na scenie i doskonale bawili się przy dźwiękach kapeli kurpiowskiej, która uświetniła ten wieczór. Niesamowicie serdeczni, otwarci i pogodni ludzie udowodnili, że można realizować swoje pasje i marzenia niezależnie od wieku . Ważne jest jedynie aby „wyjść” do ludzi o podobnych zainteresowaniach. Zgodnie z tradycją  nie zabrakło również wróżb andrzejkowych, w których uczestnicy bardzo chętnie brali udział, wspominając dawne tradycje związane z Andrzejkami . W miłej atmosferze i przy dźwiękach muzyki zarówno gospodarze, jak i goście  doskonale się bawili i wszyscy byli zgodni co do tego , że należy częściej organizować takie spotkania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Głos Nowogrodzki
wt, 26 stycznia 2010 17:25
Data ostatniej edycji: śr, 27 stycznia 2010 16:26:07

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę