Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

SPŁYW GONDOLĄ

Na zakończenie sezonu letniego   Stowarzyszenie Przyjaciół Nowogrodu zorganizowało dla Seniorów spływ gondolami rzeką Narwią na trasie: Łomża – Nowogród. Już krótko po starcie dwóch gondoli uczestnicy wycieczki dali się ponieść  nastrojowi i zaczęły rozbrzmiewać wesołe piosenki intonowane przeważnie przez Panie. Uczestnicy mieli rzadką okazję podziwiać walory przyrodnicze i krajobrazowe rzeki z  nietypowej dla nich perspektywy. Wielu wyraziło zdanie, że po raz pierwszy mają okazję przepłynąć tą trasą. Przekonali się, jak bardzo zmienny i urzekający jest krajobraz doliny Narwi. Często słychać było głosy zachwytu i zdumienia, że widoki znane z brzegu wyglądają całkiem inaczej od strony rzeki. Ożywały wspomnienia innych wycieczek, zaskakujących zdarzeń z nimi związanych, niejednokrotnie wzbudzających żarty i wybuchy śmiechu. Rejs trwał ok. 2 godzin i dostarczył moc wrażeń. Zdarzyła się  także krótkotrwała awaria silnika w jednej z gondoli, co dodało odrobinę emocji. Uczestnicy zadowoleni z mile spędzonego czasu stwierdzili, że na pewno będą polecać znajomym i rodzinom tą formę wakacyjnej rozrywki.

 

 

 

 

Głos Nowogrodzki
wt, 26 stycznia 2010 17:24
Data ostatniej edycji: śr, 27 stycznia 2010 16:24:16

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę