Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Oszczędzanie w internecie? Jak to robić na przykładzie sklepowych gazetek?

Chcesz nabywać pełnowartościowe produkty w obniżonych cenach? W takim razie już dziś zacznij robić zakupy w... globalnej sieci.

Jak zaplanować tanie zakupy?

W obecnych czasach zdecydowana większość osób zwraca uwagę na ilość wydawanych pieniędzy. Nie ma w tym nic dziwnego zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, iż nikt z nas nie lubi przepłacać. Właśnie dlatego tak dużym zainteresowaniem cieszą się wszelkiego rodzaje promocje i wyprzedaże. Tego typu akcje umożliwiają bowiem nabycie pełnowartościowych produktów za stosunkowo niską cenę. Czy aby na pewno? Niestety nie zawsze. Jak powszechnie wiadomo jeden i ten sam produkt może posiadać inną cenę w dwóch, różnych marketach. Czy wobec tego jesteśmy skazani na odwiedzenie co najmniej kilku sklepów w celu porównania kosztów zakupów? Zdecydowanie nie! Z pomocą przychodzą bowiem serwisy udostępniające gazetki danych supermarketów. Jednym z tego typu portali jest gazetkonosz.pl. Na stronach wspomnianego serwisu znajdziemy wyłącznie najnowsze ulotki z ofertami wielu sklepów z różnych branż, takich jak między innymi elektronika, dom i ogród, odzież, obuwie, sport, kosmetyki, drogerie czy też finanse. Naturalnie nie brak tu także promocji dostępnych w supermarketach takich jak Lidl, Tesco, Aldi, Dino, Kaufland czy też Biedronka gazetka¹ każdego z wymienionych powyżej sklepów pełna jest atrakcyjnych promocji, umożliwiających nabycie różnego typu artykułów w niskiej cenie. Warto korzystać z serwisu gazetkonosz.pl, gdyż w ten prosty sposób możemy zaplanować tanie zakupy, tym samym oszczędzając sporą ilość pieniędzy.

Kupuj w internecie

Dawniej wyłącznie nieliczni decydowali się na robienie zakupów przez globalną sieć. Z czasem coraz większa ilość osób zaczęła przekonywać się do tej formy transakcji. A obecnie? Zgodnie z danymi zawartymi w raporcie serwisu interaktywnie.com² aktualnie aż 62% polskich internautów robi zakupy w sieci! To o 6 punktów procentowych więcej, niż w zeszłym roku. Dlaczego decydujemy się na zawieranie transakcji przez internet? Jak czytamy we wspomnianym raporcie, wpływ na ten fakt wywiera możliwość nabycia towaru w każdym momencie (75%), brak konieczności osobistego pojawienia się w sklepie (72%), a także nieograniczony czas wyboru (68%). Warto dodać, iż 42% do 44% ankietowych zauważa także, iż zakupy w sieci są po prostu tańsze. Co jednak ciekawe to fakt, iż – jak wynika z raportu Gemiusa³ – co ósmy polski internauta i co czwarty użytkownik sklepów online robi zakupy za granicą… nie wychodząc z domu. Jak to możliwe?

Globalni e-klienci

Zarówno wspomniany powyżej raport Gemiusa, jak i PayPala wskazują, iż niemalże jedna trzecia dorosłych w ciągu ostatniego roku zrobiła zakupy za pośrednictwem zagranicznego sklepu internetowego. Największą popularnością wśród klientów cieszą się strony takie jak eBay, Amazon oraz AliExpress.

Zakupy w internecie stanowią prosty, szybki i wygodny sposób na nabycie niezbędnych produktów w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Warto korzystać z opisanej metody zwłaszcza, że ilość i rodzaj dostępnych artykułów jest niemalże nieograniczony.

¹ https://www.gazetkonosz.pl/biedronka/

² https://interaktywnie.com/biznes/newsy/raporty-i-badania/liczba-kupujacych-w-internecie-rosnie-62-polskich-internautow-robi-zakupy-w-sieci-raport-259059

³ https://www.newsweek.pl/biznes/e-zakupy-w-polsce-zakupy-w-internecie-polacy-statystyki/gb701mb

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę