Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Śmierć przy torach

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilutsracyjne

Ciało mężczyzny znaleziono rankiem przy torach kolejowych w Łomży. Informację potwierdza Urszula Brulińska z KMP w Łomży. Na razie nie są znane personalia zmarłego. Prawdopodobnie to bezdomny.

Policjami informacje o znalezieniu nieżywego mężczyzny otrzymali około godziny 8. rano. Ciało znajdowało się w rejonie torowiska przy ul. Kolejowej. Na miejscu pracują policyjni specjaliści, którzy pod nadzorem prokuratury będą ustalać okoliczności jego śmierci. Na  razie nie wiadomo także kim był zmarły. Prawdopodobnie to bezdomny.

Okres jesienno-zimowy, kiedy temperatury spadają, jest szczególnie trudnym czasem dla osób bezdomnych. Z powodu obniżenia temperatury pojawia się ryzyko wychłodzenia organizmu. Policjanci apelują o reagowanie w sytuacji jeśli zauważymy człowieka leżącego na chodniku, czy śpiącego na ławce.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę