Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@

Mistrz jest tylko jeden

- Nasz eksportowy towerrunner Piotr Łobodziński po raz szósty potwierdził swoją dominację na światowych klatkach schodowych - wygrywając kolejny rok z rzędu prestiżowy cykl zawodów Vertical World Circuit – cieszy się Andrzej Korytkowski, prezes LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża. W ostatnim biegu VWC na 60-piętrowy budynek w Osace Łobodziński był drugi, ale nie przeszkodziło to Polakowi w odniesieniu całościowego triumfu.

- Trochę szkoda tego zwycięstwa – komentował bieg mistrz przypominając, że biegi po schodach tego budynku w Osace wygrywał już trzykrotnie. - Jednak tym razem  Osaka nie była dla mnie łaskawa. Jeden powód to moja forma, która nie jest już taka jak na wiosnę, po drugie do świetna dyspozycja mojego rywala z Australii Marka Bourne. Wygrał i dodatkowo poprawił o 3 sekundy mój rekord trasy. Brawa za to dla niego – mówi lekkoatleta łomżyńskiego podkreślając, że to on, anie Australijczyk po biegu w Osace mógł się cieszyć z szóstego tytułu mistrza VWC.

2019 Vertical World Circuit® final ranking
1. Piotr Lobodzinski (POL) – 567 points
2. Mark Bourne (AUS) – 561 points
3. Ryoji Watanabe (JAP) – 539.5 points

Korytkowski podaje, że przed Łobodzińskim jeszcze jeden, ostatni bieg w tym sezonie. Za dwa tygodnie finał Pucharu Świata w Szanghaju. 
- Łobodziński jest tu również liderem rankingu, ale sprawa zwycięstwa pozostaje otwarta. Jak będzie przekonamy się już 24 listopada, czekając z niecierpliwością na relację z Chin – dodaje Korytkowski.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę