Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zderzenie przy straży

Cztery samochody uczestniczyły w kolizji, do której doszło na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego z ul. Strażacką w Łomży. Na szczęście – jak podaje policja – nikomu z jadących autami nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło po godz. 8.30. Z pierwszych informacji wynika, że jadący ulicą Strażacką volkswagen passat miał nie ustąpić pierwszeństwa przejazdu golfowi jadącemu ul. Sikorskiego od Nowogrodzkiej w kierunku w Wojska Polskiego. Po zderzeniu się aut passat pojechał dalej prosto w kierunku ul. Szerokiej i zderzył się z kamazem jadącym druga jezdnią ul. Sikorskiego od Wojska Polskiego w kierunku Nowogrodzkiej. W zdarzeniu „ucierpiał” także jeszcze jeden samochód, który akurat stał w pobliżu. Na szczęście nikomu z kierowców nic złego miało się nie stać.

Policja podaje, że pomimo udziału w zdarzeniu czterech samochodów utrudnienia w ruchu nie są duże. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
wt, 15 października 2019 09:11
Data ostatniej edycji: wt, 15 października 2019 09:27:29

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę