Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Grajewianka będzie reprezentować Polskę podczas konkursu piękności w Chinach

Mieszkanka naszego województwa będzie reprezentowała Polskę w światowym konkursie piękności. Wiktoria Wiśniewska z Grajewa o koronę najpiękniejszej na świecie będzie walczyła w listopadzie w Szanghaju.

Okazją będzie konkurs Miss Model Of The World. Wiktoria przyznaje, że to bardzo duże wyróżnienie, ale także stres związany z wyjazdem do Chin.

Wiktoria jest uczennicą klasy maturalnej w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Grajewie.

Swoją przygodę z Miss zaczęła od regionalnych wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej 2018. Zdobyła wtedy tytuł najpiękniejszej nastolatki i dostała się do etapu ogólnopolskiego. Tam zdobyła tytuł 2. Wicemiss Polski Nastolatek 2018.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę