Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Do dwóch poważnych wypadków doszło w czwartkowe popołudnie w okolicy Wysokiego Mazowieckiego. Najpierw w Czyżewie zderzyły się dwie osobówki, nieco ponad godzinę później w Kuleszach Kościelnych samochód wypadł z drogi. Niestety w tym wypadku zginął kierowca.

Do wypadku w Czyżewie doszło ok. godz. 13.30, na skrzyżowaniu ulic Zarębskiej z Apoznańskich. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że najprawdopodobniej kierująca pojazdem marki ford nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu dla kierującej pojazdem marki peugeot. W peugeocie jechało także dwoje dzieci w wieku 8 i 10 lat. Dzieci oraz kierująca fordem zostali przetransportowani do szpitali. 

Wypadek ze skutkiem śmiertelnym w miejscowości Kulesze Kościelne wydarzył się  przed godz. 15. Jak przekazuje policja kierujący pojazdem toyota  na ulicy Kolejowej z nieustalonych dotychczas przyczyn stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i w wyniku zaistniałego zdarzenia zginął. Okoliczności tego wypadku wyjaśnią wysokomazowieccy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wysokiem Mazowieckiem. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę