Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Utrudnienia na DK61 niedaleko Marianowa

Groźnie wyglądająca kolizja była przyczyną wielokilometrowych korków na DK61 pomiędzy Marianowem a Budami Czarnockimi. Poza samochodami nikt poważnie nie ucierpiał. Do zdarzenia doszło także na DK 64. W okolicy Wyrzyki samochód zahaczył lusterkiem rowerzystę.

Przed 19. samochód ciężarowy jadąc w kierunku Łomży, nie zachował wystarczającej ostrożności i najechał na tył innej ciężarówki do przewozu drewna. Uszkodzenia okazały sie na tyle duże, że ściągnięto inny ciągnik siodłowy do zabrania naczepy.

Policja ustala dokładne okoliczności zdarzenia. Problem z przejazdem były do ok. godz. 19.45. 

Niewiele później doszło do zderzenia na drodze krajowej nr 64 Łomża - Jeżewo. W okolicy miejscowości Wyrzyki kierowca  samochodu osobowego mijając rowerzystę zahaczył go lusterkiem. Rowerzysta przewrócił się ale na szczęście nie odniósł obrażeń.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę